HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Profesyonel yönetimi, geniş ürün yelpazesi, kaliteden asla ödün vermeyen, taahhütlerini eksiksiz ve başarıyla tamamlayan güvenilir yapısıyla reklam sektöründe çok çeşitli projelere imza atan Atilgan Reklam, reklam ve tanıtım konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntemleri sunmayı, istek ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru şekilde yönlendirmeyi hedeflemektedir. Bu hedefe ulaşmak için, reklamla ilgili bütün teknolojileri yakından takip eder ve sizler için hayata geçirir. Atilgan Reklam geçmişten geleceğe bilgi birikimini siz değerli müşterilerimiz için hayata geçirmeyi kendine hedef edinmiştir. Atilgan Reklam, istenilen hedef kitleye çok kısa sürede ve etkin bir biçimde ulaşmak isteyen kişi ve kurumlar için birçok reklam seçeneği sunuyor.

Değerlerimiz

Misyonumuz

Estetik, kaliteli ve fark edilir ürünlerimizle bütün müşterilerimizin ve markaların hedef kitlelerini yönlendirerek bilinir, unutulmaz ve gözde markalar olmalarını sağlamak.

Vizyonumuz

Yaygın hizmet ağıyla; en hızlı, en estetik, en kaliteli ürün ve servisi sunarak dünya markalarının tercihi olmak.

Kalite

Atılgan Reklam olarak projelerimizde önceliğimiz kalitedir. Kaliteden ödün vermeden hayata geçirdiğimiz projelerimiz sayesinde Türkiye'nin öncü şirketlerden biri olmayı başarmış olan Atılgan Reklam emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Uzmanlıklarımız

Işıklı Tabela

Işıklı tabela, yapımında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen tabela çeşitidir. Işıklı tabelada kullanılan ışık ile ön tarafında bulunan reklam malzemesini akşamları daha net okuyabilmek mümkün olmaktadır. Arka tarafta ışık, ön tarafta ışık geçirebilen vinil veya branda pleksi polikarbon gibi malzemelerden bulunmaktadır. Cephe Tabelası, Çatı Tabelası, Açık Hava Tabelası, Totem tabela ve Yol Tabelası gibi farklı tabela ürlerinin tamamı ışıklı olabilmektedir..

Neden ışıklı tabela kullanılmalı?
Işıklı tabela ile diğerlerinden farklı olarak daha dikkat çekici olabilirsiniz. Müşterilerinizin sizi daha önce fark etmesini sağlar. Işıklı tabela sayesinde ürünlerinizi müşterilerinize daha net anlatırsınız.. İstediğiniz ürünün fotoğrafını tasarımını sergileyebilirsiniz.

Işıksız Tabela

Her türlü ortamda tabelanın görülmesine ihtiyaç duyulmaması durumunda tercih edilebilmektedir. Normal tabela üzerine vinil branda alüminyum kompozit üzeri sac üzeri polikarbon üzerine baskı uygulanmaktadır. Dekota (forex) üzerine tabelalar yapılmaktadır.

Neden ışıksız tabela kullanılmalı?
Işıksız tabela diğerlerine göre maliyeti daha düşüktür. İstediğiniz ölçülerde bina giydirme dahi yapılabilmektedir. Işıksız tabela sayesinde istediğiniz baskıyı istediğiniz alanlarda kullanılabilmektedir.. Işıksız tabelaya reflektör sayesinde aydınlatılma yapılmaktadır.

Araç Kaplama

Titizlikle yapılması gereken ve özellikle profesyonel ekibin yapması gereken bir uygulamadır. Aracınızı kaplatarak çiziklerden koruyabilir, orjinal boyanızı koruyabilir, geçici renk değişikliği sağlayabilirsiniz. Araç renk değişim işlemlerinde mat ve parlak istediğiniz renk kullanılmaktadır. Atılgan Reklam, araç kaplama sektöründe işlemi, cam film uygulaması, 3m karbon uygulaması, kaput koruması ve tekne kaplama uygulaması gerçekleştirmektedir.

Araç Kaplama İşlemi Nasıl Yapılır?
Araç kaplama işlemi; aracınızın far, stop parçaları ve kapı kollarının profesyonel ekibimiz tarafından sökülme işlemi ile başlar. Aracın tüm yüzeyinin özel temizlik solüsyonu ile temizlenmesi ile, aracın gövdesine uygun şekilde kesilen folyo profesyonel ekibimiz tarafından arabanın yüzeyine uygulanır. Uygulama işlemi bittikten sonra, sökülen tüm parçalar (aracınızın far, stop parçaları ve kapı kolları) aracın üzerine monte edilir ve kontrolleri yapılır.

Araç Kaplama’dan sonra nelere dikkat edilmeli?
Araç kaplama işlemi bittikten sonraki ilk hafta içerisinde aracı otomatik araba yıkama makinelerinde veya basınçlı yıkama ekipmanıyla yıkatmayın. Folyo’nun maksimum yapışması için biraz zamana ihtiyacı olduğundan bu süreç içerisinde dikkatli davranılmalıdır. Araç kaplamadan sonraki süreçlerde, aracınıza normal temizlik yöntemleri uygulayabilirsiniz. Kaplamanın korunması için bazı noktalara dikkat edilmesi gerekir:

  • Aşındırıcı olmayan temizlik malzemeleri kullanılmalı
  • Alkol içeriği veya asidik seviyesi düşük olan temizlik ürünleri kullanılmalı
  • Güçlü çözücüler, solvent ve alkol içermeyen ürünler tercih edilmeli
  • Otomatik araba yıkama makinelerindeki fırçalar araç üzerindeki folyo’yu çizebilir.

Dijital Baskı

Dijital baskı bilgisayar ortamında hazırlanmış olan grafik tasarımlarının farklı materyaller üzerine farklı uygulama alanları ile görselliğin kaliteli, hızlı bir şekilde reklama dönüştürme aracıdır. Başlıca folyo, one way vision(OWV delikli folyo), viniyl ve mesh (delikli viniyl) gibi malzemeler dijital baskının vazgeçilmezlerindendir.

Dijital Baskı merkezimizde açık hava ve iç mekan baskı işleriniz modern çağın ve sektörün dinamiklerine uygun şekilde yapılıyor. Bugüne kadar reklamın önemi ve gücünü kavramış çok sayıda markanın cephe kaplama, araç giydirme, folyo baskı gibi reklam ve tanıtım işlerini başarıyla uyguladık. Baskı örneklerimizi Hizmetlerimiz bölümünden kontrol edebilir ve/veya bizim ile iletişime geçerek size özel reklam teklifi alabilirsiniz.

Indoor Outdoor Reklam

Ülkemizde ve uluslararası piyasalarda rekabet düzeyi o kadar artmış ve gelişmiştirki bu durum markaları farklı pazarlama teknikleri kullanmaya sevketmiştir. Firmalar tüketicinin zihnine yerleşmek için her yolu denemişlerdir. Indoor ve Outdoor uygulamaları da bu genel açıklamadan biri olmuştur. İç ve dış mekanda firmaların dijital baskı örnekleri tüketici gözünde marka etkisi yapma konusunda etkili olmaktadır. ATILGAN REKLAM olarak müşterilerimize en kaliteli ve sorunsuz dijital baskı çalışmalarını tedarik etmekteyiz.

Billboard, Bina giydirme, Tabela, Raket pano uygulamaları, Totem, Bez Afiş, Kırlangıç vb. bütün reklam ile alakalı işlerinizin tedarikçisi olabiliriz.

Outdoor ve İndoor reklam alanında gelişmiş makine parkuruna sahip gelişmiş teknoloji ile ödün vermeden çalışmayı amaçlamaktayız.ATILGAN REKLAM uzman ekibi ile siz saygı değer müşterilerimize her yerde hizmet verebilmektedir. Reklam ve tanıtım sektöründe ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda uzmanlaşmış ve kurumsal bir kuruluştur. Tüm aşamaları kendi bünyesinde yürütebilen ve bu sayede hem zamanlama hem de maliyetler konusunda esnek ve avantajlı durumdadır.

Display Ürünleri

Showboard, Poster Tutucular, Ayaklı Poster Panolar, Bayraklar, Banner, Broşür Setler, Broşürlükler, Çerçeveler, Dubalar, Fuar Sistemleri, Işıklı Ürünler, Kaldırım Panoları, Menü Panoları, kapı isimlikleri örümcek stand, tadım standı, fasülye stand, roll­up, x banner vb. çeşit çeşit displey ürünlerinin üretim montaj ve satışını firmamız yapmaktadır.

Atılgan Reklam olarak birçok projeyi hayata geçirdik. Projen mi var?

TEKLİF AL