AÇIK HAVA REKLAM

Ülkemizde ve uluslararası piyasalarda rekabet düzeyi o kadar artmış ve gelişmiştirki bu durum markaları farklı pazarlama teknikleri kullanmaya sevketmiştir. Firmalar tüketicinin zihnine yerleşmek için her yolu denemişlerdir. Indoor ve Outdoor uygulamaları da bu genel açıklamadan biri olmuştur. İç ve dış mekanda firmaların dijital baskı örnekleri tüketici gözünde marka etkisi yapma konusunda etkili olmaktadır. ATILGAN REKLAM olarak müşterilerimize en kaliteli ve sorunsuz dijital baskı çalışmalarını tedarik etmekteyiz.

Billboard, Bina giydirme, Tabela, Raket pano uygulamaları, Totem, Bez Afiş, Kırlangıç vb. bütün reklam ile alakalı işlerinizin tedarikçisi olabiliriz.

Açık hava uygulamaları alanında gelişmiş makine parkuruna sahip gelişmiş teknoloji ile ödün vermeden çalışmayı amaçlamaktayız.ATILGAN REKLAM uzman ekibi ile siz saygı değer müşterilerimize her yerde hizmet verebilmektedir. Reklam ve tanıtım sektöründe ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda uzmanlaşmış ve kurumsal bir kuruluştur. Tüm aşamaları kendi bünyesinde yürütebilen ve bu sayede hem zamanlama hem de maliyetler konusunda esnek ve avantajlı durumdadır.